Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: Відкриття реконструйованого соціального центру для реабілітації колишніх в’язнів, також відбулося відкриття соціального центру благодійної організації «Гарне майбутнє»

Петровський Олександр Володимирович: Відкриття реконструйованого соціального центру  для реабілітації колишніх в’язнів, також відбулося відкриття соціального центру благодійної організації «Гарне майбутнє»
200421 ПЕРЕГЛЯДІВ

За підтримки президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність», а також завдяки допомозі друзів мецената Відбулося відкриття оновленої нової будівлі соціального центру благодійної організації «Гарне майбутнє». Ця організація надає допомогу колишнім ув'язненим євреям щодо реабілітації у суспільстві.

Для того що б реконструювати центр було проведено багато ремонтних робіт: спочатку був відновлений Молитовний зал в синагозі, далі роботи проходили в іншій частині будинку де знаходиться гуртожиток в ньому колишні в'язні можуть проживати й відчувати себе комфортно, а також завдяки хорошим умовам проживання вони зможуть повернутися до нормального, повноцінного життя.

На відкритті центру слово надали Директору, потім до слова був запрошений Головний рабин Дніпра і регіону Шмуель Камінецький який висловив величезну подяку президенту Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександру Володимировичу Петровському і його друзям меценатам, які також допомагали в будівництві центру.

Після Офіційної частини відкриття соціального центру перерізавши урочисто стрічку гості заходу оглянув приміщення центру. Крім житлових кімнат в соціальному центрі передбачений також медпункт, бібліотека, спортивний зал, міква і їдальня.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович ,Олександр Петровський,Томос,Днепр

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення