Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: За ініціативи Президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» церемонія нагородження Всеукраїнської Премії «Жінка III тисячоліття» проходила у місті Дніпрі

Петровський Олександр Володимирович: За ініціативи Президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» церемонія нагородження Всеукраїнської Премії «Жінка III тисячоліття» проходила  у місті Дніпрі
58064 ПЕРЕГЛЯДІВ

У місті Дніпро вперше відбувся захід, на якому успішним, талановитим жінкам вручили Всеукраїнську премію «Жінка III тисячоліття»

Подія відбулася завдяки підтримці Президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Петровського Олександра Володимировича. Урочистості відбувалися в Дніпровському академічному музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка.

Дана нагорода існує більше десяти років нею нагороджують кращих жінок, які маю досягнення в різних галузях: бізнесі, культурі, медицині, журналістиці, спорті або ж в науковій сфері діяльності, Ці жінки завдяки своїй відповідальності досягли багато чого і заслужили повагу в суспільстві.

Цього року Жінок нагородили в трьох номінаціях «Знакова постать», «Рейтинг» та «Перспектива».

Церемонію проводили народні артисти України Василь Ілащук і Олексій Богданович. Самі нагороди прекрасного і в той же час сильній статі вручали відомі чоловіки: народні артисти України, композитори, легенди українського футболу, народні художники України, відомі українські парфумери, а також лікарі та багато інших.

На церемонії були присутні почесні гості: громадський діяч, меценат, філантроп, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський зі своєю сім'єю і друзями, також Керуючий Дніпровської Єпархією УПЦ КП Владика Симеон з представниками духовенства, голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко, заслужена артистка України Оксана Іванівна Петровська, меценат і волонтер Еміль Арутюнян і багато інших по етних гостей з Дніпра і України.

Для присутніх гостей і учасників події була представлена ​​велика концертна програма.

Після чого відбувалася урочиста частина вручення нагород. Кожна переможниця номінації отримала найвищу нагороду - статуетку роботи народного художника України Володимира Шолудьки. Вона є символом сильного характеру і одночасно зворушливості, ніжності і крихкості. Витончена фігурка руки символічно перетворюється в крило, нагадуючи про покликання жінки бути берегинею домашнього вогнища. Пальмова гілка - символ миру і перемоги, яку без участі жінки досягти було б неможливо.

Кожна жінка повинна повірити в себе і в свої сили і реалізовуватися в різних сферах діяльності.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович ,Олександр Петровський

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення