Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Заґратовано чоловіка, який мало не вбив молотком кривдника своєї дружини

Заґратовано чоловіка, який мало не вбив молотком кривдника своєї дружини
24462 ПЕРЕГЛЯДІВ
За клопотанням Маріупольської місцевої прокуратури №2 суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою чоловіку, який обґрунтовано підозрюється у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15, ч.1 ст.115 КК України, тобто у закінченому замаху на умисне вбивство людини.
 
Слідством встановлено, що 13 грудня 2019 року мешканка Маріуполя прийшла до кафе у Кальміуському районі міста, щоб забрати майно, яке напередодні начебто там залишила. У відповідь на почуту від жінки-бармена відмову клієнтка стала вимагати гроші, за що отримала кілька ударів по обличчю від чоловіка зазначеної працівниці, який перебував у закладі в нетверезому стані.
 
Ображена жінка поскаржилась на його поведінку власному чоловікові і той, прийшовши в кафе, завдав кривднику своєї дружини чисельних ударів молотком по голові. Наразі потерпілий з відкритим переломом кісток черепу перебуває у лікарні, а «меснику» повідомлено про підозру у скоєнні тяжкого злочину.
 
Досудове розслідування триває.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення