Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Підряднику повідомлено про підозру у заволодінні бюджетними коштами на будівництві водопроводу

Підряднику повідомлено про підозру у заволодінні бюджетними коштами на будівництві водопроводу
25460 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Волноваської місцевої прокуратури фізичній особі-підприємцю повідомлено про підозру у скоєні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України.
 
 
За даними слідства, у серпні 2018 року між військово-цивільною адміністрацією м. Мар’їнка і с. Побєда та місцевим підприємцем укладено договір підряду щодо виконання робіт з будівництва водопроводу до с. Побєда загальною вартістю 788,5 тис грн. У грудні 2018 року жінка-підприємець, завідомо знаючи, що роботи на об’єкті не завершено, посвідчила акт їх приймання на зазначену суму при фактичному виконанні договору на 589 тис грн.
 
 
Таким чином зловмисниця привласнила бюджетні кошти у розмірі 199,3 тис грн.
 
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення