Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Групі осіб повідомлено про підозру в організації міжрегіонального каналу зі збуту метадону на території Донецької та Запорізької областей

Групі осіб повідомлено про підозру в організації міжрегіонального каналу зі збуту метадону на території Донецької та Запорізької областей
26578 ПЕРЕГЛЯДІВ
Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області працівниками ГУНП в Донецькій області та УСБУ в Донецькій та Луганській областях викрито 4 мешканців  м. Запоріжжя, які налагодили бізнес з продажу метадону на території Донецької та Запорізької областей.
 
         
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що з червня 2019 року по січень 2020 року троє жінок, раніше судимі за аналогічні злочини, та чоловік, раніше судимий за крадіжки, продавали метадон за ціною 750 грн/1 г.
 
Правоохоронці здійснили 4 оперативні закупівлі на суму 500 000 грн. Після чергової оперативної закупівлі 6 січня 2020 року їх злочинну діяльність викрито та припинено. Так, під час санкціонованих слідчим суддею обшуків виявлено та вилучено 300 г метадону, вартість якого за цінами «чорного ринку» складає понад 700 000 грн, грошові кошти, чорнові записи та мобільні телефони.
 
Наразі усім наркоділкам повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів в особливо великих розмірах) КК України, та до суду спрямовані клопотання про обрання особам запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
 
Досудове розслідування триває.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення