Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Під Києвом пройде святкове вогняне шоу «Вогні кохання»

Під Києвом пройде святкове вогняне шоу «Вогні кохання»
31858 ПЕРЕГЛЯДІВ

15 та 16 лютого Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») підготував яскраву романтичну програму до Дня закоханих.

Найкращий подарунок до Дня Святого Валентина – це враження. Наприклад, подорож до Князівства Київська Русь, прогулянки на конях в костюмах князя і княгині, вечеря при свічках у середньовічній корчмі та романтична ніч у комфортабельних апартаментах для двох.

Залишитися на романтичний вікенд у комфортабельних апартаментах поруч із Князівством Київська Русь можна в сам день закоханих, 14 лютого, провівши його в заміському будинку. А продовжити святкування можна буде 15 і 16 лютого в Князівстві Київська Русь, де на гостей чекає справжня романтика Середньовіччя з давньослов’янськими розвагами, кінно-трюковими виставами з вогняними спецефектами та, звичайно, зі смачними середньовічними напоями та стравами з багаття.

Ввійшовши у ворота Древнього Києва, гості опиняться в справжньому, живому середньовічному місті, з оборонними спорудами (довжиною 300 метрів і воротами заввишки 21 метр), князівськими теремами та трибунами, садибами давніх киян, відтвореною діючою Василівською церквою Х століття, в якій навіть можна обвінчатися .

15 і 16 лютого жителі Князівства радо зустрінуть гостей, розкажуть про своє життя і поділяться з ними своїми вміннями. На Княжій стайні – познайомлять із кіньми рідкісних стародавніх порід, зібраних з різних куточків світу, розкажуть про їх особливості та запропонують проїхати на них верхи або в екіпажі. У Княжої костюмерній можна вдягнути лицарські обладунки або наряди князя і княгині та, взявши до рук справжню середньовічну зброю, влаштувати яскраву фотосесію. Мудра волхвиня відкриє таємниці минулого і майбутнього і пригостить трав'яними напоями за забутими рецептами. А після можна зайти до середньовічної крамниці та обрати ексклюзивний романтичний подарунок своїм коханим.

 У Князівстві можна і самому опанувати стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школи кінних лучників «Князь Володимир». Для цього потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв'язатися за тел. (044) 461-99-37. І вже з першого заняття можна опановувати мистецтво керувати конем і влучно стріляти з лука, долучаючись до бойових традицій наших пращурів!

На амфітеатрі пройде розважальна програма, присвячена Дню Святого Валентина. Святковим подарунком усім гостям Древнього стане видовищне кінно-трюкове шоу «Вогні кохання» з вогняними спецефектами. Головними героями вистави будуть коні унікальних історичних порід, звичайно, в тісному тандемі з досвідченими акторами-каскадерами.

Відвідувачі будуть не тільки спостерігати за тим, що відбувається на сцені, але зможуть стати активними учасниками казкової феєрії та взяти участь у веселих іграх та конкурсах, в давньослов'янських забавах, танцювальних флеш-мобах і запальних хороводах.

Найкраще завершення свята – це романтична вечеря в антуражній Княжій корчмі, де можна не тільки зігрітися, а й скуштувати напоїв і страв, приготованих на відкритому вогні, як за середньовічними, так і за сучасними рецептами.

Можна продовжити романтичну подорож у середньовіччя ще на день і залишитися на нічліг у комфортабельних апартаментах, попередньо забронювавши місця.

Спеціальна пропозиція від Древнього Києва: при бронюванні апартаментів 14 або 15 лютого – безкоштовне відвідування «Парку Київська Русь» 15 або 16 лютого для двох.

У Князівстві все наповнене середньовічною романтикою! Не дарма саме тут величезна кількість чоловіків освідчується, виїжджаючи в обладунках на білому коні.

*          В програмі можливі зміни.

Древній Київ відкривається о 10:00. Програма розпочнеться о 13:30.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого - 190 грн., для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 80 грн., для дошкільнят - безкоштовно.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований у с. Копачів, Обухівський район, Київська область. Доїхати можна власним автомобілем або громадським транспортом від ст.метро «Видубичі».

Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com

Теги: Київ,Україна,Київська Русь,Русь,коні,катання на конях,кінне шоу,шоу,історія,археологія,архітектура,театр,музеї,парк,екскурсії,день закоханих,день святого Валентина,романтика

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення