• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Суспільство
  4. Події
  5. З війни до миру: в Козятині відбувся семінар «Шляхи подолання травм війни»
З війни до миру: в Козятині відбувся семінар «Шляхи подолання травм війни»
  • Козятинська міська рада
  • 10 березня 2020, 12:44
  • 28926

ВІДКРИТИ ПЕРЕЛІК САЙТІВ ЯКІ ОПУБЛІКУВАЛИ ДАНИЙ МАТЕРІАЛ:

УНТ - Інформаційне Агентство Головне в Україні
УКРАЇНА ІНФОРМ Інформаційне Агентство
Національний комітет по боротьбі з корупцією
Dnipro Inform
Всеукраїнська профспілка юристів
ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ
Одеса Інформ Новини України Новости Украины
Тернопіль Інформ Новини України Новости Украины
Запоріжжя Інформ Новини України Новости Украины
Рівне Інформ Новини України Новости Украины
Черкаси Інформ Новини України Новости Украины
Львів Інформ Новини України Новости Украины
Волинь Інформ Новини України Новости Украины
Полтава Інформ Новини України Новости Украины
Чернігів Інформ Новини України Новости Украины
Херсон Інформ Новини України Новости Украины
Миколаїв Інформ Новини України Новости Украины
Харків Інформ Новини України Новости Украины
Житомир Інформ Новини України Новости Украины
PROVEO STAR - ПРОВЕОСТАР — рідке мінеральне добриво для листового живлення рослин
Репродуктивна медицина Київ - НАТІВІТА
Головний портал про відпочинок у Києві
СТУДЕНТИ УКРАЇНИ ВНЗ РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ АБІТУРІЄНТИ СТУДЕНТ ВИКЛАДАЧІ СТУДЕНТ УКРАЇНИ
agroindustry.info
medicine-ukraine.info
СТУДЕНТ ІНФОРМ ВНЗ ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ АБІТУРІЄНТИ СТУДЕНТ ФОРУМИ ВИКЛАДАЧІ ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ
Новини України. Новини Києва. Новини України та світу. Новини Дніпра. Інформаційне агентство. Останні новини. Верховна рада. Кабінет Міністрів. Презид

З війни до миру: в Козятині відбувся семінар «Шляхи подолання травм війни»

Днями   в рамках проекту «Жіночі обличчя України» відбувся семінар на тему: «Шляхи подолання травм війни».

Перша частина заходу присвячена матерям Героїв, які взяли участь у Всеукраїнському фотопроекті «Сильні духом. Мами» проводилася в музеї історії міста Козятин.

Спілкування за чашкою ароматної кави продовжили у сесійній залі Козятинської міської ради.

Учасниками заходу були: міський голова Олександр Пузир, його заступник Віталій Вечера, референт Департаменту військового капеланства Патріаршої курії Української греко – католицької церкви, координатор проекту по роботі з родинами військовослужбовців, майор запасу,  засновник та учасниця фотопроекту Наталія Дубчак, представники ГО, учасниці фотопроекту, духовенство, родини загиблих земляків.

Координатор проекту Наталія Дубчак та адміністратор центру реабілітації та реадаптації учасників АТО/ООС Світлана Бойко розповіли про напрями  роботи з сім’ями загиблих військовослужбовців, про духовну, соціальну та психологічну допомогу постраждалим від війни.

Духовне об’єднання та підтримка родин загиблих, якими опікується греко – католицька церква, дарують розраду виснаженій душі матері або дружині. Наталія Іванівна інформувала про Департамент військового капеланства, заснований 2006 року при Патріаршій курії Української греко-католицької церкви. Департамент співпрацює із силовими міністерствами та відомствами (Міністерство оборони України, Міністерство внутрішніх справ України, Національна гвардія України,  Державна прикордонна служба України), а також залучає іноземний досвід щодо впровадження системи душпастирської опіки військовослужбовців та їх родин в Україні.

Світлана Бойко озвучила інформацію про центр реабілітації та реадаптації учасників АТО/ООС «Ярміз». Незважаючи та те, що центр відкрився лише 5 місяців тому, якість та кількість наданих послуг важко переоцінити. Арт-терапія, школа танцю, масаж, йога, кінозал для перегляду фільмів тощо – усі ці напрями роботи зробили центр улюбленим місцем зустрічей побратимів, членів сімей загиблих учасників АТО. Кожна людина в Центрі знайде зайняття до душі. А в цілому відбувається потужна робота у справі підтримки та допомоги усім тим, в чиє життя увійшла війна.

Голова ГО «Єдина родина Вінниччини» запросила усіх присутніх долучитися до заходу вшанування пам’яті Героїв, який відбудеться 07 квітня 2020 року біля преображенського собору у м. Вінниці

Приємно і тепло лунало  музичне привітання – пісня «Ми за мир» у виконанні музичного колективу естрадної пісні «Мрія» (художній керівник Тетяна Фабіцька).

Усіх жінок особисто привітав міський голова Олександр Пузир. Захід пройшов у теплій атмосфері родинного кола близьких людей.

В ході проведення заходу з’явилися перспективи та  плани на майбутнє. Одне зрозуміло точно: подібні зустрічі необхідно проводити частіше. Вони допомагають знайти розраду, почути одне одного і спланувати майбутні дії.

Автор: Козятинська міська рада

Важливе

    • 27.08.2025

    Бездіяльність Гостомельської військової адміністрації: журналісти звернулися до Президента і КОВА

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє