Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Прокуратура відстояла 11-річне покарання неодноразово судимому чоловіку за умисне вбивство сусіда

Прокуратура відстояла 11-річне покарання неодноразово судимому чоловіку за умисне вбивство сусіда
25337 ПЕРЕГЛЯДІВ
Донецьким апеляційним судом підтримано обґрунтовану правову позицію прокуратури Донецької області та залишено в силі вирок Жовтневого районного суду м. Маріуполя, яким чоловіка засуджено до 11 років позбавлення волі за скоєння умисного вбивства.
 
 
Судом встановлено, що у жовтні 2017 року неодноразово судимий мешканець м. Маріуполя, перебуваючи у стані наркотичного та алкогольного сп’яніння, спровокував конфлікт зі своїм сусідом, в ході якого вдарив його розбитою скляною пляшкою у шию. Поранення виявилось для потерпілого не сумісним з життям.
 
 
У жовтні 2019 року суд першої інстанції визнав чоловіка винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України) та призначив покарання у вигляді 11 років за гратами. Сторона захисту та обвинувачений подали на вказаний вирок апеляційні скарги, у задоволенні яких наразі відмовлено.  
 
 
Вирок вступив у законну силу.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення