Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Румунія ввела жорсткий карантин поблизу кордону з Україною

Румунія ввела жорсткий карантин поблизу кордону з Україною
22550 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поблизу румунсько-українського кордону знаходиться місто Сучава. Саме в цьому місті було зафіксовано та лабораторно підтверджено найбільшу кількість хворих на COVID-19, а саме 593 випадки. 

Влада Румунії вирішила посилити та зробити більш жорсткими умови карантину в цьому місті. Про це рішення повідомив міністр внутрішніх справ Румунії Марсель Вела.

Загалом в країні зафіксовано 2099 випадків захворювання на коронавірус. І третина з цієї кількості хворих знаходиться саме у місті Сучава.

На період карантинних обмежень буде заборонено пересування по місту, громадський транспорт зупинить свою діяльність. Дозволено лише перевезення товарів першої необхідності та працівників, які є важливими для функціонування та діяльності країни. 

Також будуть перекриті всі в’їзди до міста Сучава.

Теги: Інформаційне Агентство,УКРАЇНА ІНФОРМ,Карантин,COVID-19,Коронавірус,Міністр внутрішніх справ, Румунія,Марсель Вела

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення