• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Суспільство
  4. Події
  5. «Імовірно, що до кінця літа ніхто не зможе вилетіти з України», — експертка
«Імовірно, що до кінця літа ніхто не зможе вилетіти з України», — експертка
  • УКРАЇНА ІНФОРМ
  • 15 травня 2020, 21:35
  • 119549

«Імовірно, що до кінця літа ніхто не зможе вилетіти з України», — експертка

За прогнозами Всесвітньої ради подорожей і туризму, цього року третина, тобто понад 108 мільйонів людей, які працюють у туризмі, можуть втратити роботу. Також підраховують втрати до 820 млрд доларів на скасованих відрядженнях, конференціях та виставках.

Про нищівну дію вірусу на галузь туризму говорили з експертами під час програми «Точка дотику» на телеканалі «D1».

Світова авіаіндустрія, вочевидь, буде серед найбільш постраждалих від коронавірусу. По відкриттю кордонів та міжнародних перельотів у МЗС планують ввести для туристів дозвільний документ — медичну довідку, яка засвідчує, що людина не хвора на COVID-19, поділилася останніми новинами гостя етеру Валерія Новікова. Розповідає, отримати документ потрібно не пізніше, ніж за 72 години до вильоту. Без нього на літак не пустять.

«Я вважаю, що як мінімум до середини липня точно ніхто нікуди взагалі не полетить… і навіть, можливо, до кінця літа. Принаймні зараз в наших закритих туристичних колах ходять саме такі чутки», — прокоментувала ситуацію турагентка Валерія Новікова.

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє