Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Україна святкує День Незалежності і проводить марш у центрі Києва

Україна святкує День Незалежності і проводить марш у центрі Києва
15925 ПЕРЕГЛЯДІВ

Свято вже другий рік поспіль проходить без військового параду. Через це небайдужі громадяни знову зібралися на Марш захисників.
У Марші прийняли участь десятки тисяч людей, учасники АТО, активісти різних політичних сил і жителів міста Києва. Ветерани війни сформували 48 колон. Попереду Маршу йдуть матері і члени сімей та родин загиблих військовослужбовців, а також поранені під час бойових дій на Донбасі українські військові.
                   

Люди вийшли на Марш зі своїми дітьми, домашніми улюбленцями. Більшість людей мала на собі український традиційний одяг.
У церемонії також взяли участь генерал-лейтенант Михайло Забродський, командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош, Андрі́й Білецький засновник та перший командир полку «Азов» а також ветерани бойових дій на Донбасі.

                     

Під час маршу поліція та медичні бригади чергували вздовж всього шляху.
Ввечері учасники вшановуватимуть загиблих героїв біля Стіни Пам’яті у Свято-Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі на Михайлівській площі.

Теги: День Незалежності України
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео