Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У хмарах Венери ймовірно існує життя

У хмарах Венери ймовірно існує життя
15853 ПЕРЕГЛЯДІВ

А чи є життя за межами планети? Цим питанням задавались всі. Хтось уявляє його таким, як у фантастичних фільмах і мультфільмах, а хтось – і гадки не має як взагалі його можна уявити. Це саме стосується і прибульців. Деякі скажуть, що це повна маячня, інші будуть свято вірити в їх існування, а знайдуться і ті, хто бачив їх на власні очі. Тут можна довго обговорювати та дискутувати. Це і роблять вчені.
Є припущення про можливість існування життя в атмосфері Венери, подібного до бактерій, які були виявлені у хмарах на Землі.
Планетологи зазначають, що екстремофіли мешкають в екстремальних умовах на Землі, тож цілком ймовірно, що вони можуть існувати і на Венері. Також у хмарах Венери було виявлено й великі несферичні частки. Їх склад поки що невідомий.
Вчені зафіксували можливі сліди існування мікробів за допомогою зонда "Акацукі". Саме в густих сірчанокислотних хмарах у високих шарах атмосфери Венери панують максимально сприятливі умови для їх існування. Дослідники повідомили про свою знахідку в журналі Astrobiology.
Розмножуючись організми створюють сполуки, які захищають їх від ультрафіолетових променів та дозволяють фотосинтезувати. Але вони не можуть довгий час утримуватись в верхніх шарах атмосфери, і поступово падають вниз. Слідуючи теорії вони б мали впасти в сплячку, та повернутись назад турбулентними висхідними потоками, рухаючись як лавові краплі, та на жаль, температура планети занадто велика для їх життя. Тому вони просто згорають.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Марс,наука
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео