Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Епідемія в українській армії

Епідемія в українській армії
15578 ПЕРЕГЛЯДІВ

З приходом COVID-19 ситуація в країні різко змінилася. Було оголошено карантин, а з ним і закриття всього: навчальних закладів, закладів дошкільної освіти, магазинів, кіно, театрів, музеїв тощо. Мільйони сімей залишились вдома на самоізоляції. А всі ті кого не оминув вірус – лікуються. Але армія не може зачинити себе на карантин, тож вірус не оминув і її. Звісно, МОЗ уважно слідкує за ситуацією Збройних сил.
Станом на 24 липня 2020 року захворіли 147 осіб. З них 17 лише за минулу добу. Вже з 10 серпня кількість хворих зросла до 305, без нових випадків коронавірусу за 9 серпня.
Епідемія розростається досить швидко, як повідомляє Командування медичних сил ЗСУ у Фейсбук: "Станом на 17 серпня в Збройних силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19 хворіють 427 осіб. За минулу добу зареєстровано 3 нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19"
Також МОЗ запевнили, що уважно слідкуватимуть за станом військовослужбовців, та регулярно проводитимуть моніторинг захворювань.
Загалом за час пандемії одужали 772 армійці, хвороба забрала життя – 6.
На ізоляції перебувають 737 осіб.
Наразі стан пацієнтів – задовільний.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Збройні Сили України,коронавірус
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео