Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Пожежі в Каліфорнії - найбільші за останні роки, є жертви

Пожежі в Каліфорнії - найбільші за останні роки, є жертви
14626 ПЕРЕГЛЯДІВ

Гевін Ньюсом , губернатор Каліфорнії , назвав сезон природних пожеж 2020 року історичним, адже за тиждень пожежа в штаті охопила територію в більше ніж 4, 8 тис. кв. км.

Губернатор повідомив, що у штаті цього року понад 5,6 тис. кв. км угідь постраждали від пожеж, тоді як минулого року пожежа охопила понад 226 кв. км, а за останні п'ять років середня площа постраждалих від пожеж земель становила приблизно 1,8 тис. кв. км на рік.

Влада штату доповідає , що пожежі забрали життя вже семи осіб та зруйнували близько 1,2 тис. Домогосподарств. Понад 170 тис. жителів штату були змушені покинути свої домівки. Було надано притулок понад 2 тис. каліфорнійцям Одних розмістили в готелях, а інших – в житлі готельного типу.
При цьому губернатор похвалив пожежників, які роблять неймовірне ,
працюючи на «передовій».

Для боротьби з численними лісовими пожежами до Каліфорнії прибули пожежні з усього Заходу США,військові літаки і війська національної гвардії.

Ньюсом сказав, що в даний момент вони ведуть боротьбу одночасно з пандемією та з історичними пожежами у всій Каліфорнії. Він рекомендує носити захисні маски не тільки від коронавірусу, а також й від забрудненого повітря.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,лісові пожежі
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео