Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Підвищення заробітної плати медичним працівникам

Підвищення заробітної плати медичним працівникам
14768 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я і виділив кошти на підвищення заробітної плати медичних працівників з 1 вересня 2020 року. Підвищення відбудеться як для лікарів, так і для середнього та молодшого медичного персоналу.
За словами очільника відомства, кошти спрямовуватимуться: до закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління МОЗ, через МОЗ; а також до закладів охорони здоров’я комунальної власності через НСЗУ (так званий мотиваційний пакет) або структурні підрозділи з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій.
Комітет Верховної ради з питань бюджету погодив підвищення зарплат медичним працівникам з вересня 2020 року.
"З вересня 2020 року на медиків чекає підвищення зарплати. На нові доплати до окладу працівників із Фонду СOVID-19 виділять 6 мільярдів гривень. Бюджетний комітет погодив сьогодні таке рішення на своєму засіданні", - вказано у повідомленні.
Було вказано, що у вересні - грудні 2020 року лікарі, незалежно від посад, отримають доплату розміром 70% від посадового окладу, тобто 3561 гривню на місяць. фахівці з базовою вищою та неповною вищою медичною освітою, отримають доплату розміром 50%, тобто щомісячна доплата (2361 гривня). Молодший медперсонал - 25% мінімальної заробітної плати, тобто щомісячна доплата - 1181 гривня.
Про це повідомляє пресслужба партії "Слуга народу».

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,МОЗ,медики
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео