Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

УКРАЇНА ІНФОРМ

УКРАЇНА ІНФОРМ
16138 ПЕРЕГЛЯДІВ

«УКРАЇНА ІНФОРМ» - незалежне, аналітичне інформаційне агентство та найголовніший телеміст України.

Мета інформаційного агентства УКРАЇНА ІНФОРМ – створити вільну комунікацію українських громадян з народними політиками, діячами, активістами, бізнесменами, правоохоронцями, держслужбовцями, завдяки прямих включень, пресконференцій та актуальних новин, які на порталі оновлюються 24/7. Головне, що УКРАЇНА ІНФОРМ надає достовірну інформацію читачам про все, що відбувається в світі.

Інформаційне агентство об’єднує всі українські міжрегіональні ЗМІ, а саме: 350 телеканалів, 1500 інтернет-видань, а також друковані видання.

На сайті інформаційного агентства «УКРАЇНА ІНФОРМ» розміщаються новини різних тематик: від державної політики до зарубіжної економіки, від шоу-бізнесу до спорту, від суспільних подій до розвитку наукових технологій. Інформаційні та аналітичні повідомлення на порталі агентства оновлюються щодня.

На сайті інформаційного агентства «УКРАЇНА ІНФОРМ» є новини, відеоматеріали подій, анонси, пресконференції України та світу про: економіку, політику, науково-культурне та суспільне життя.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео