Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Дідусь та бабуся наполягли на поверненні онучці аліментного боргу

Дідусь та бабуся наполягли на поверненні онучці аліментного боргу
30434 ПЕРЕГЛЯДІВ

Виховання дитини – процес, що триває протягом усього життя батьків. Адже не існує віку, коли нащадки не потребували б уваги, поради або ж допомоги старшого покоління. Так сталося й на Кролевеччині, де дорослого чоловіка, котрий вже сам мав доньку, батьки врятували від наслідків вчасно несплачених аліментів. Борг у розмірі майже 58 тисяч гривень громадянин зміг повернути лише після втручання у справу державних виконавців та настанов батьків.
«Кролевчанин хоч і не мав офіційного заробітку, але у його власності перебувала автівка, яку державні виконавці планували описати та реалізувати у системі електронних торгів арештованим майном «СЕТАМ» (https://setam.net.ua). Проте чоловіка не довелося позбавляти транспортного засобу, оскільки у справу втрутились його батьки. Дізнавшись про негаразди дорослого сина, вони прийшли на допомогу та наполягли, щоб той погасив аліментну заборгованість. Відтак містянин повністю розрахувався з донькою», – зазначила Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).
Варто зазначити, що з початку 2020 року завдяки тому, що майно неплатників стало лотом в «СЕТАМ», діти на Сумщини отримали 215 тисяч гривень аліментів.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення