Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Євросоюз і ООН буде боротися з домашнім насильством в Україні

Євросоюз і ООН буде боротися з домашнім насильством в Україні
35592 ПЕРЕГЛЯДІВ

Євросоюз і Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) надали поліції України дев'ять машин для створення мобільних бригад для боротьби із домашнім насильством. Українські правоохоронці також отримають ще дев'ять патрульних машин і необхідне обладнання.

«Домашнє та гендерне насильство - це порушення прав людини, якому не може бути місця в демократичному суспільстві. Мобільні групи реагування грають важливу роль в боротьбі з домашнім насильством, і ЄС радий надати підтримку Національній поліції України», - сказав Ксав'є Камю, представник делегації Євросоюзу в Україні.
Нові поліцейські автомобілі доставлять в дев'ять регіонів України - в Кіровоградську, Львівську, Харківську, Одеську, Київську, Вінницьку, Чернівецьку, Полтавську та Хмельницьку області.
Машини та обладнання закупили в рамках проекту з підтримки верховенства права в Україні, який здійснює ЮНОПС за фінансової підтримки Євросоюзу.
«Я дуже пишаюся тим, що ЮНОПС поряд з Міністерством внутрішніх справ, Національною поліцією і Європейським Союзом намагається змінити на краще життя тих, хто потерпає від домашнього насильства, до того ж, більшість з них, як ми знаємо, беззахисні жінки і діти», - сказала глава представництва ЮНОПС в Україні Ірина Саакян Веттер.
Нагадаємо, у цьому році ЮНОПС і ЄС також надали українським поліцейським 462 тисячі масок та інші засоби індивідуального захисту, адже правоохоронцям доводиться працювати з населенням навіть в розпал пандемії.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео