Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«Носоріг» їде до Львова: у Кривому Розі закінчилися зйомки фільму Олега Сенцова

«Носоріг» їде до Львова: у Кривому Розі закінчилися зйомки фільму Олега Сенцова
25846 ПЕРЕГЛЯДІВ

Український режисер Олег Сенцов в соцмережі повідомив, що на території Кривого Рогу були зняті всі заплановані кадри для його фільму «Носоріг». Далі команда вирушає до Львова. Саме там відбудеться завершальний етап зйомок, що продовжиться тиждень.


У своєму пості в фейсбуці режисер повідомив, що знімальний процес в Кривому Розі закінчився. Наразі вони з групою висуваються до Львова, де знімуть останні кадри кримінальної драми «Носоріг».
Підготовка до знімання стрічки була розпочата ще у 2013 році, коли режисер виграв конкурс проєкт Держкіно в 2012 році. Проте через незаконне ув'язнення режисера в Росії, виробництво фільму не почалося. До основних знімань на території Кривого Рогу приступили 1 жовтня. Однак, щоб показати останні соняшники, Олег Сенцов зняв кілька кадрів в першій половині вересня. Кінострічка «Носоріг» повідає глядачеві про життя в Україні в 90-х роках.
Знімання відбувалися в різних локаціях міста. Знімальна група працювала на вулиці Першотравневій в Центрально-Міському районі, де відзняли фрагменти фільму на тлі старої будівлі районного відділення поліції. Також є сцени в районі дамби КРЕСовского водосховища та на в'їзді в житловий масив Інгулець.
Було відомо, що на фільм виділять 25 мільйонів гривень з українського бюджету, також у жовтні «Носоріг» отримав 270 тисяч євро від фонду EURIMAGES. Разом з фільмом «Спас» Максима Наконечного вони стали першими в історії українського кіно, кого підтримав цей європейський фонд.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео