Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ВООЗ зазначає: противірусний препарат-ремдесевір не врятує від COVID-19

ВООЗ зазначає: противірусний препарат-ремдесевір не врятує від COVID-19
46629 ПЕРЕГЛЯДІВ

Голова Всесвітньої організації охорони здоров’я доктор Тедрос Гебрейесус заявив:«Цього тижня з'явилися хороші новини про результати клінічних випробувань вакцин, а це дає нам надію на закінчення пандемії».
«Однак ми повинні продовжувати вживати всіх заходів безпеки, що допоможуть нам розірвати ланцюг передачі вірусу і врятувати життя безлічі людей», - додав він.
ВООЗ також зробила заяву про те, що препарат ремдесівір не допомагає при захворюванні COVID-19. Експерти організації підкреслюють, що ці ліки не варто застосовувати для лікування хворих на коронавірус незалежно від тяжкості їх стану.
Свої рекомендації фахівці опублікували в «Британському медичному журналі». Вони підкреслюють, що ремдесівір, швидше за все, не покращує стан хворих. До такого висновку експерти дійшли, проаналізувавши дані нового дослідження, в якому брали участь 7 тисяч пацієнтів.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео