Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Бог дав - Бог взяв: крадія, який виніс із храму золоті прикраси, засудили майже на шість років

Бог дав - Бог взяв: крадія, який виніс із храму золоті прикраси, засудили майже на шість років
41193 ПЕРЕГЛЯДІВ
П’ять років та шість місяців – такий термін ув’язнення отримав злочинець, який з храму Всіх Святих Землі Волинської викрав гроші та ювелірні прикраси майже на 40 тисяч гривень.


Дана інформація стала відома з вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.


Хоча спершу прокуратора оцінювала вартість викраденого в 47 тисяч гривень, проте у судовому вироку зазначена менша сума – 38 тисяч 297 гривень.


Інцидент у храмі стався в лютому цього року. Зокрема, раніше підсудний виніс із храму 17 тисяч гривень та не погребував золотими і срібними кільцями, ланцюжками та хрестиками.


Та не лише однією крадіжкою грішний.


Крім тих “дарів Божих”, що злочинець самостійно взяв у храмі, він скоїв ще дві крадіжки. Так наприкінець січня він поцупив планшет з магазину побутової техніки “Ельдорадо”, а в липні вкрав велосипед з під'їзду багатоповерхового будинку.


Під час судового процесу зловмисник заперечив суму викраденого майна з храму, проте підтвердив скоєння крадіжок планшета і велосипеда.
Можливо, Бог і пробачить, але суд, зважаючи на всі обставини, призначив злочинцю покарання у виді позбавлення волі на п’ять років та шість місяців.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео