Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Смерть перемагає народжуваність: ситуація демографії в області

Смерть перемагає народжуваність: ситуація демографії в області
47596 ПЕРЕГЛЯДІВ

За останнім переписом населення Дніпропетровської області, яке відбулося на початку 2020 року встановили, що чисельність людей зменшилась на 22 тисячі і на 1 жовтня дорівнювала 3 млн 154 тисячі осіб, більшість з яких корінні мешканці області. Минулого року ситуація була схожа, але не було таких критичних показників.
На сезони січня-вересня народилось 16.140 тис. немовлят, що майже на тисячу менше, ніж на попередній рік. На 10 тисяч осіб припадало 68 народжених.
Показники рівня смертності дещо інші: з попереднім роком цифра зменшилась на 446 осіб та становла 37. 774 тис. Смертність склала 159 осіб на 10 тисяч.
Причини смерті по всій області досить широкого спектру, основа з яких складають:
• Інфекційні та паразитарні хвороби;
• Новоутворення;
• Хвороби системи кровообігу;
• Хвороби органів дихання;
• Хвороби органів травлення;
• Травми, різні отруєння;
• Зовнішні причини смертності такі як: самогубства, аварії, вбивства та падіння.
Також основними причинами скорочення урбанізації міст стає масова еміграція та переселення.
Для перепису не враховуються дані про відсутність людини в певному районі на постійній основі до 12 місяців, враховуються тимчасово проживаючі.
Також сьогодні в Дніпрі помер 37-річний спортсмен з легкої атлетики Андрій Батраченко, в якого залишилась дружина та маленький син. Причини смерті поки що невідомі.
Міністерство охорони здоров’я наполегливо просить дотримуватися правил безпеки здоров’я, знати елементарні правила знаходження в людних місцях під час коронавірусу та вчасно перевіряти свій стан здоров’я! Звертайтеся до своєї місцевої лікарні та у випадку захворювання будьте відповідальним громадянином та залишайтесь вдома на самоізоляції!
Слідкуйте за останніми новинами на сайті та бережіть себе!

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео