Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Дніпрі з'явився новий найбільший супермаркет

У Дніпрі з'явився новий найбільший супермаркет
102065 ПЕРЕГЛЯДІВ

Торгова площа магазину складає 2200 квадратних метрів та налічує кілька тисяч найменувань продуктів.

Тепер містяни можуть купувати продукти в найбільшому супермаркеті міста. Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пост власника магазину Володимира Дубинського.

Торгова площа нового супермаркету становить 2200 квадратних метрів і вміщає в себе більше 500 найменувань морепродуктів, 700 видів сирів, 450 видів ковбас, 400 видів чаю, 200 видів кави, понад 600 видів молочної продукції, 100 видів горіхів, 70 видів борошна і хлібних сумішей, більше 500 видів цукерок, майже 3000 видів алкогольної продукції провідних виробників світу.

Новий гігант знаходиться неподалік від ТРК "Міст-Сіті", за адресою вулиця Ламана 2, біля цирку.

"Десятки компаній з Києва, Дніпра, Кам'янського, Одеси, Полтави, Кропивницького, Кременчука, Львова, Харкова та багатьох інших міст працювали над створенням цього магазину. Важко перерахувати кількість наших партнерів, які постачають продукцію з України і десятків країн Європи для нашого супермаркету", - прокоментували відкриття у керівництві магазину.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео