Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Вибух на заправці в Запоріжжі: усі деталі

Вибух на заправці в Запоріжжі: усі деталі
43383 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчора, 2 грудня 2020 року на автомобільній заправній станції Запоріжжя на Правому берегу по вулиці Товариській стався вибух, через який загинув 37-річний місцевий житель.

Подія сталася вранці, близько 10-ї години під час знесення заправки за причиною закінчення строку користування цистерн та резервуарів, за попередньою домовленістю з власником комплексу.

Один з робітників планував скоротити довжину люка в підземній паливній цистерні, яка накопичилась бензиновими парами. За допомогою іскор, які виникли в результаті розрізу металу газозварювальним апаратом, пари об’єднались та дали характерно потужний вибух, який відкинув робітника на відстань близько 50-и метрів, попередньо хвилею зірвавши одяг чоловікові. З’ясувалося, що об’єктом стала сама цистерна для пального. Станція розташована в спальному районі та людям, які жили зовсім поруч, вибило скло. Подальше горіння резервуара не відбувалося, рятувальникам вдалося його локалізувати ще до поширення.

Свідки інциденту одразу викликали наряд пожежно-рятувальної частини, карету швидкої допомоги та поліцію Запоріжжя. На місце події було залучено 16 осіб окремого підрозділу та 4 одиниці техніки.

Під час огляду чоловіка медики повідомили, що чоловік загинув одразу після вибуху, пожежники повітряно-механічною піною швидко ліквідували осередок сплеску, поліція почала кримінальне розслідування за статтями 272 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час роботи в місцях з особливою небезпекою та загибель людини під час технічних робіт в цих місцях) за цією статтею передбачено обмеження волі на термін від 5 до 8 років. Причини надалі з’ясовуватимуться.

За новинами Запоріжжя та свого міста слідкуйте на сайті, будьте обережними та дотримуйтесь усіх правил техніки безпеки на заправці!!! 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео