Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Домашнє насильство - НЕ особиста справа! В Миколаєві розповіли постраждалим захистити свої права

Домашнє насильство - НЕ особиста справа! В Миколаєві розповіли постраждалим захистити свої права
32627 ПЕРЕГЛЯДІВ

В світі існує чимало небезпечних стереотипів щодо домашнього насильства, один з них говорить, що якби людина справді страждала, то пішла б від кривдника. Але в реальному житті все не так просто, те що постраждалі не йдуть може бути зумовлене їхньою залежністю, в тому числі економічною та психологічною: вони можуть не мати житла, коштів, роботи тощо. Крім цього, постраждалі просто можуть не знати, до кого можна звернутися по допомогу, хоча в Україні є чимало установ та організацій, які опікуються долею постраждалих від домашнього насильства. Деякі з них презентували сьогодні під час Pitch- сесії «Домашнє насильство - НЕ особиста справа!».
Протягом онлайн-зустрічі представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області, Департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА, управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Миколаївській області, Департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА та ВБО «Ініціатива заради життя» говорили про запобігання та протидію домашньому насильству, захист прав постраждалих, а також презентували послуги, що надає їх організація чи установа постраждалим від домашнього насильства. Детально про це можна дізнатися переглянувши запис трансляції можна переглянути за посиланням https://bit.ly/3lMgZUA.
«Деякі кажуть, що домашнє насильство – це приватна справа і втручатися в стосунки такої родини не варто, мовляв, самі розберуться. Але факт шлюбу чи проживання під одним дахом не дозволяє застосовувати насильство і не скасовує відповідальності за це перед законом. Домашнє насильство – не особиста справа, домашнє насильство – це порушення прав людини. І допомогти у захисті цих прав є ключовим завданням держави і суспільства», - відзначила директорка Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Наталія Гнатуша.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео