Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Презентація «Міжнародного європейського університету»

Презентація «Міжнародного європейського університету»
121150 ПЕРЕГЛЯДІВ

21 грудня о 17:00 відбудеться визначна для української освіти подія: презентація нового освітнього проєкту «Міжнародний європейський університет». Як відомо, захід проходитиме у київському концерт-холі Freedom, що знаходиться за адресою вулиця Кирилівська, 134.
МЄУ – це саме той університет, який зробить твоє навчання схожим на американський серіал, адже у ньому немає пережитків минулого – лише сучасність, лише інновація. Викладачі допоможуть організувати свої знання та направити їх у потрібне русло. А творчий підхід до навчання відкриє найпотаємніші таланти.
Міжнародний європейський університет розширює кордони людського мислення та не знає вікових обмежень. Освіта надається кожному: чи то молодий хлопець, який тільки що закінчив школу, чи вже цілком доросла жінка, яка хоче отримати додаткові знання, аби знайти своє покликання у житті, – кожен з них може вступити університет і змінити своє життя.
Аби дізнатися більше про МЄУ, приходьте на презентацію проєкту. У святкуванні візьмуть участь представники освіти, відомі політики і дипломати, зірки української естради та й загалом успішні особистості. На гостей чекатиме яскрава концертна програма, багато сюрпризів і смачне частування від Freedom Hall та партнерів заходу.

Теги: Міжнародний Європейський Університет

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео