Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Дніпрі відкрили ще одну Школу Супергероїв

У Дніпрі відкрили ще одну Школу Супергероїв
95512 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Дніпропетровському обласному клінічному лікувально-профілактичному об’єднанні «Фтизіатрія» відкрили ще одну Школу Супергероїв. Школа призначена для дітей, які проходять тривале лікування. Такий освітній заклад вже другий у Дніпрі та сьомий в Україні. Мета проєкту – забезпечити право на освіту дітей в лікарнях.


Школа має в своєму розпорядженні два класи площею 28 і 39 м. кв. Одна кімната призначена для школярів, інша – для дітей дошкільного віку. У класах створенні всі умови для навчання – тут встановили парти, м’які меблі, інтерактивну та магнітну дошки, ноутбуки. Також закупили книги та розвиваючі ігри для дітей різного віку. На ремонт та обладнання школи Дніпропетровська ОДА виділила більше 1 млн. грн.


Одночасно Школу зможуть відвідувати до 30 дітей. У будні дні після лікарняних процедур на дітей чекатимуть вчителі. У дітей буде 3-4 уроки в день по 40 хвилин.


«Ми лікуємо дітей з туберкульозом. Курс може тривати до року. Весь цей час діти проводять в медустанові. Школа тут просто необхідна їм, щоб не дивлячись на діагноз не відставати від програми, отримувати підтримку педагогів, знаходити друзів. А після одужання – легко влитися в звичний шкільний ритм», - розповідає директор лікарні Наталія Гранкіна.


В області мають намір відкрити ще одну Школу Супергероїв – в Криворізькому протитуберкульозному диспансері.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео