Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Ярмарка в центрі соціальної реабілітації до Дня святого Миколая

Ярмарка в центрі соціальної реабілітації до Дня святого Миколая
103249 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Дніпрі в Дитячому центрі соціально-психологічної реабілітації провели ярмарок до Дня святого Миколая. Підготовка тривала близько двох тижнів. Виготовленням іграшок займались в основному діти, віком від 5 до 16 років. Для зустрічі гостей організатори влаштували танцювальний флешмоб.

Присутні на ярмарці частувалися чаєм та різними ласощами. Зібрані кошти на ярмарці планують витратити на облаштування спортивного майданчика – куплять сітку для футбольних воріт, м’ячі та іграшки для дітей.


«Нас запитали, чи хочемо ми зробити іграшки на ярмарок, ми сказали: добре. Сказали, що можна щось своє зробити, а можна з Інтернету. Я придумала своє, ялинку зробити», - говорить Альбіна Ємець, яка виготовляла іграшки.
Діти випікали медові пряники та пригощали гостей безкоштовно. Після ярмарки на столі також не залишилось жодної іграшки.


Поспілкувавшись з учасниками ярмарки, залишається багато хороших відгуків. Сувеніри, придбані на заході, залишають приємні спогади на душі, завжди будуть хорошим подарунком для близьких.


Такого типу захід у центрі проводиться вперше. Ярмарок провели на вулиці, дотримуючись карантинних вимог. Гостей на свято запрошували через соцмережі.


«Великі заходи у зв’язку з карантином в місті проводитися не будуть. Але у всіх наших дитячих закладах будуть проведені свята, подаровані подарунки, проведені ярмарки», - розповідає директор міського департаменту соціальної політики Едуард Підлубний.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео