Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Пандемія не зупинила життя. Куди подорожували українці цього року?

Пандемія не зупинила життя. Куди подорожували українці цього року?
73703 ПЕРЕГЛЯДІВ

2020 рік майже підбіг кінця, а це означає, що саме час підбивати підсумки. Так, цей рік був просто надважким для життя. Хвороба спіткала всіх зненацька, проте життя зупинити вона не змогла. Тож і туризм продовжував розвиватись. Звісно, в інші країни мало хто їздив, проте внутрішній туризм в Україні покращився.

Аби дізнатись, куди цього року їздили відпочивати наші земляки, Державне агентство розвитку туризму зробило запит до компанії Google. Вони надали звіт, в якому вказаний повний перелік запитів населення України. І те, що агенція побачила, приємно її вразило. Адже кількість подорожей в середині країни стала значно більшою. Багато мешканців вже забронювали собі місця відпочинку на Новий рік.

Дослідження ділилось на 4 категорії: море, гори, парки, заповідники. Статистика показала, що частим запитом були Бакота у Хмельницькій області та Центральний парк культури та відпочинку ім. Максима Горького. В Бакоти цікава легенда, в якій розповідається історія про затоплене місто. Крім того, там природа, яка заворожує погляд. А от парк атракціонів кликав до себе своїми неймовірними гірками, батутами та ін. В ньому стоїть найбільше колесо в Україні. А ще там можна погодувати білочок.

Серед місць біля моря в нас є прекрасна Одеса з клубами та театром. Хоча туристи цього року надали перевагу Херсонщині з її безкраїми видами, 12-ма курортними населеними пунктами та 75-ма родовищами цілющих мінеральних і термальних вод. В ній поряд перетинаються Чорне та Азовське моря, що придає їй привабливості.

А для тих, хто хотів просто відпочити, в нас є Буковель з її зонами комфорту. Для допитливих є Соляні шахти, в яких оркестр грає глибоко під землею. А також Національний природний парк “Святі гори”. Цього року, завдяки неможливості вилетіти за кордон, ми всі дізнались, якою прекрасною є наша країна.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео