Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Більше грошей на утримання дітей, над якими встановили опіку

Більше грошей на утримання дітей, над якими встановили опіку
126531 ПЕРЕГЛЯДІВ

Того року було прийнято законопроєкт, згідно з яким з 1 січня 2021 року виплати на утримання дітей під опікою буде збільшено. Про це сьогодні повідомив Комітет ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Хто тепер отримуватиме більше відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб" № 646-IX:

- з 2 до 2,5 прожиткових мінімумів збільшили виплати для тих, хто встановив опіку над дітьми;

 - з 3 до 3,5 прожиткових мінімумів виплати збільшили для тих, хто тепер опікується дітьми з різними формами інвалідності.

Тож з 2021 року держава виплачуватиме 4447,50 гривень тим, хто виховує дітей віком до 6 років. 5545 гривень отримуватимуть на дітей віком від 6 до 18 років. 6226,50 гривень будуть платити тим, хто утримує дітей-інвалідів віком до 6 років. І 7763 виплачуватимуть на дітей-інвалідів віком від 6 до 18 років.

Проте, якщо на дитину виплачують щось, крім цієї допомоги, наприклад: пенсію, аліменти, стипендію, державну допомогу, то ця сума буде визначатись, як різниця між 2,5 та тим, що оплачує третя особа. Тож тепер законодавство забезпечить такими виплатами усіх дітей.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео