Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Нові дипломи про вищу освіту!

Нові дипломи про вищу освіту!
102524 ПЕРЕГЛЯДІВ

Студенти України відтепер мають змогу отримувати нові дипломи про вищу загальну освіту. Міністерство освіти і науки України впровадило нову форму документів, які повідомляють про вищу освіту студента та відповідні наукові ступені. Зокрема, це стосується дипломів бакалаврів та магістрів.

Сергій Шкарлет, міністр освіти і науки України, вже підписав відповідний наказ, і тим самим позбавив попередній, що був підписаний у 2015 році, чинності. Нові форми дипломів можна буде отримувати вже з 1 січня 2021 року.

Окрім цього, були встановлені нові форми для дипломів доктора мистецтв, доктора наук та доктора філософії, а також нові форми додатка до диплома європейського зразка.

Які ж саме зміни відбулися у дипломах студентів? Відтепер у документі молодшого бакалавра, бакалавра чи магістра, який видається випускникові-іноземцеві або особі без громадянства, буде додатково зазначатися рік вступу та повне найменування закладу освіти, до якого він/вона вступили на початку навчання в Україні. А також у дипломах молодшого спеціаліста та спеціаліста у графі “ступінь вищої освіти” буде написано освітньо-кваліфікаційний рівень. Не дивлячись на це у кожному дипломі має бути зазначене: найменування закладу вищої або передвищої освіти, що видав документ, найменування документа про здобуття вищої освіти, серія та реєстраційний номер диплома, що присвоюється під час проведення державної реєстрації в Єдиній державній електронній базі з питань освіти та дата його видачі, ім'я та прізвище студента, рік закінчення навчального закладу, назва освітньої програми, кваліфікація, що включає в себе інформацію про здобутий ступінь вищої освіти, спеціальність, предметну спеціальність або спеціалізацію. А також найменування органу, що акредитував освітню програму та найменування посади, підпис особи закладу вищої, фахової передвищої освіти.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео