Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Пандемія скоротила туристичний ринок на 60-70%. Які країни доступні для українців?

Пандемія скоротила туристичний ринок на 60-70%. Які країни доступні для українців?
139481 ПЕРЕГЛЯДІВ

В 2020 році коронавірусна хвороба скоротила ринок туроператорів и туристичних агентств на 60-70%. Відкриті кордони Єгипту та Турції поліпшили ситуацію.

«За даними UNWTO, туристичний потік у 2020 впав на 72% та відкинув галузь на рівень дев’яностих років. В Україні ситуацію дещо нівелювали відкриті та відносно доступні Туреччина та Єгипет. Але, тим не менше, за підсумками року обсяг продажів впав на 60-70%», – пояснює виконавчий директор Української асоціації туристичних агенцій Павло Григораш.

В Асоціації сподіваються на позитивний розвиток галузі в 2021 році. Країни поступово послаблюють вимоги до в’їзду, а вакцинація набуває нових масштабів.

Так чи інакше, важливо почати відновлювати галузь вже з весни 2021, адже ще один рік в такому режимі багатьом пережити буде дуже важко, і це розуміють всі”, – підсумував Григораш.

Зараз українці можуть вільно подорожувати до 83 країн світу. При в’їзді до цих країн туристи мають ознайомитися з правилами безпеки і дотримуватися правил при прибутті .

“Станом на зараз у світі є 83 країни, куди попри всі обмеження, пов’язані з пандемією, можуть в’їхати громадяни України. МЗС працюватиме над тим, щоб попри всі складнощі, викликані пандемією, українці могли подорожувати світом з дотриманням усіх правил та гарантій безпеки”, – розповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Список країн:
Албанія, Болгарія, Єгипет, Сербія, США, Чорногорія — дозволяють в’їзд без будь-яких обмежень та тестування.
Багамські острови — необхідно отримати дозвіл на сторінці агентства подорожей Багамських Островів. По прибуттю показати результати негативного тесту, якому не більше ніж 10 днів.
Туніс — ПЛР-тестування по прибуттю та карантин від 7 до 14 днів.
Туреччина — українці проходитимуть на кордоні медогляд. Якщо виникнуть симптоми COVID-19, необхідно здати безкоштовний ПЛР-тест. Для в’їзду в країну потрібен страховий поліс на COVID-19.
Хорватія — при перетині кордону необхідно показати негативний результат ПЛР-тесту, зроблений протягом останніх 48 годин до виїзду. Якщо без тестування - обов'язкова 14-денна самоізоляція

Також відкрили кордони для українців:

Північна Македонія, Білорусь, Велика Британія, Мексика, Республіка Корея, Ірак, Іран, Афганістан, Південний Судан, Ефіопія, Сомалі, Кенія, Замбія, Танзанія, Бурунді, Сейшельські острови, Ліван, Словенія, Об'єднані Арабські Емірати, Ірландія, Мальдіви, Антигуа і Барбуда, Еквадор, Ямайка, Камбоджа, Коморські острови, Пакистан, Пуерто-Ріко, Сент-Люсія, Йорданія, Колумбія, Нігерія, Гана, Бахрейн, Перу, Пакистан, Сан-Томе, Прінсипі, Уганда і ЦАР.

Теги: коронавірусна хвороба,туризм ,туристичний потік ,кордони , список країн , кордони для українців , вільно подорожувати

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео