Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Працівник медичного закладу, з вини якого травмувався колега, постане перед судом

Працівник медичного закладу, з вини якого травмувався колега, постане перед судом
3219 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Костянтинівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування стосовно працівника державної установи за порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що заподіяло шкоду здоров'ю потерпілого (ч. 1 ст. 272 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 3 лютого 2020 року електромонтер медичної установи, розташованої у м. Костянтинівці, неналежним чином встановив риштування для демонтажу електроприладу із зовнішньої стіни будівлі.

У подальшому чоловік не втримав руками драбину, що стояла на хиткому риштуванні, що призвело до травмування інженера, який проводив демонтажні роботи. Внаслідок падіння з висоти близько 5 м потерпілий отримав тупу травму черевної порожнини, розрив нирки та закритий перелом ребра.

За висновками експертів, травмування працівника сталося в результаті порушення електромонтером нормативно-правових актів з охорони праці.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео