Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

За скоєний розбійний напад чоловіка засуджено до 8 років позбавлення волі

За скоєний розбійний напад чоловіка засуджено до 8 років позбавлення волі
3403 ПЕРЕГЛЯДІВ

За публічного обвинувачення, яке підтримував у суді Дружківський відділ Краматорської місцевої прокуратури, 47-річного чоловіка визнано винним у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаному із насильством, небезпечним для життя і здоров'я особи, яка зазнала нападу, вчиненому особою, яка раніше вчинила розбій (ч. 2 ст. 187 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 12 жовтня 2020 року 7-разовосудимий мешканець м. Дружківки побачив, як після сумісного вживання спиртних напоїв його знайомий забирає з собою свою пляшку горілки. Розізлившись, чоловік двічі вдарив його кулаком по обличчю, а коли той впав, побив ще й ногами.

Поки потерпілий приходив до тями, зловмисник забрав у нього жадану пляшку та, витягнувши з його кишень грошові кошти у сумі 180 грн, з місця злочину зник.

Розбійника засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео