Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Що карантин змінив для системи освіти? Чому професія онлайн-вчителя стане однією із найнеобхідніших у світі?

Що карантин змінив для системи освіти? Чому професія онлайн-вчителя стане однією із найнеобхідніших у світі?
3700 ПЕРЕГЛЯДІВ

Минулого року світ зіштовхнувся з пандемією. І хто б там що не писав, проте ті події залишили величезний слід в історії всього світу. Школи то виходили з карантину, то знову закривали на невизначені терміни. Так само відбувалось і у ВНЗ. Тож підбивши підсумки минулого року, аналітики дійшли висновку, що вже скоро професія онлайн-вчителя стане однією із найнеобхідніших у світі.

Національне агентство кваліфікацій зауважило, що основним привілеєм цього напрямку є те, що він постійно змінюється. На такому ринку є можливість постійного розвитку, тим паче, що ані пандемія, ані будь-яке інше стихійне лихо не змусять припинити навчання.

Більшість аналітиків переконані в тому, що після завершення пандемії світ вже все одно не зможе повернутись до нормального ритму життя. Майбутнє тепер за сучасними технологіями, і скоро вже не буде сфер діяльності, до яких вони не будуть залучені. Тенденції сучасного ринку праці – максимальна роботизація і мінімізація фізичної праці. В майбутньому залишиться не так багато сфер діяльності, в яких буде потрібною присутність людини, а саме: медицина, освіта, персональні послуги, домогосподарство.

Звісно, наразі ми ще не дійшли до технологій, які повністю допоможуть нам замінити людину-лікаря. Проте на сучасному ринку праці професія онлайн-вчителя вже знаходиться на четвертій позиції. Основною тенденцією в професіях майбутнього стало навчання в Інтернеті. І вчителі почали помічати потенціал онлайн-класу, дозволяє залучати більшу кількість учнів. Це козир для професіоналів, які хочуть розвивати свій бізнес, поширюючи знання. Ринок онлайн-курсів все більше спеціалізується і поширюється.

Чому саме онлайн? По-перше, тому, що це сильно заощаджує час. Батьки не витрачають його на те, щоб відвезти дитя до школи. Крім того, діти не будуть вимушені пропускати заняття через те, що в них почалась нежить. І, звісно, це більше можливостей. Адже в інтернеті можна залучити велику кількість технологій, які дозволять залучати до участі всіх дітей.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео