Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Потужний спалах: у Китаї стрімко зросла захворюваність хворих на Covid-19 до 250 мільйонів осіб

Потужний спалах: у Китаї стрімко зросла захворюваність хворих на Covid-19 до 250 мільйонів осіб
375505 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наразі у Китаї перебуває 250 мільйонів хворих на Covid-19, що майже 18% населення. Лікарні повністю забиті хворими, серед них більшість літніх людей, місць в лікарнях не вистачає. Захворюваність стрімко зросла через скасування карантинних  обмежень, які діяли протягом трьох років.

Яка наразі статистика захворюваноті та смертності в Китаї?

У перші 20 днів грудня у Китаї підтвердилася велика захворюваність на коронавірус, яка зросла до 250 млн осіб. 20 грудня 2022 року на Covid-19 заразилося 37 мільйонів осіб, або 2,6% населення Китаю. У Пекіні та інших містах Китаю лікарні повністю переповнені хворими, а через високу смертність переповнюються крематорії. Крематорії по всій країні не встигають виконувати свою роботу. Працівники крематорії Пекіну та Шанхаю розповідають, що померлих він коронавірусу спалюють цілодобово, щоб забронювати місце на кремацію, потрібно чекати до середини січня, тому що  лиш тоді з'являться вільні місця.Деякі мешканці Китаю настільки втомилися чекати на черги в крематорії, що вирішили спалити тіло хворого прямо посеред двору житлового копмлексу.

Загальна кількість померлих за 3 місяці:

Загальна кількість смертей по днях:

Видання Financial Times повідомляє, що Китай 1 грудня офіційно повідомив лише про смертність восьми осіб. Але крематорії міста говорть зовсім про інше. Кожного дня тіла накопичуються не лише в лікарнях, але ще й в крематоріях.

Китай знову накрила величезна хвиля заражень від Covid-19 за весь час пандемії. Один із лікарів Пекіну Говард Бернштейн поділився своєю здивованістю. Він сказав, що за останні 30 років екстреної медицини він ніколи не бачив нічого подібного. З кожним днем до лікарні прибуває все більше пацієнтів. Відділення реанімації заповнене, як і віддділення невідкладної допомоги, педіатричне відділення та інші палати - розповів лікар.

Але незважаючи на високий стрибок захворювання, Китай надалі продовжує відмовлятися від ковідних обмежень, а все через те, що боротьба з пандемією приносить збитки їхній державі, і це призводить до економічної шкоди.

Теги: COVID-19,ковід

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео