Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В США ПОЧАЛИ ТЕСТУВАТИ ВАКЦИНУ ВІД COVID-19

В США ПОЧАЛИ ТЕСТУВАТИ ВАКЦИНУ ВІД COVID-19
191906 ПЕРЕГЛЯДІВ

Американські дослідники розпочали останній, третій етап розробки вакцини від коронавірусу. До експерименту буде залучено близько 30 тисяч добровольців.
Волонтерів поділять на дві групи, одній з яких введуть плацебо, іншій – нещодавно винайдений препарат. Надалі люди повернуться до свого звичного життя, а вчені будуть відстежувати в якій з груп процент зараження коронавірусом більший.
Президент біотехнологічної компанії Moderna, Стівен Ходжі, повідомляє, що попередні два етапи тестування вакцини пройшли успішно, вона працює ефективно на людях різних вікових категорій, етносів, з різним станом здоров’я. Проте, все ж таки трапляються випадки побічних дій препарату – озноб, слабкість, біль у м’язах ті місцях ін’єкції.
Наразі ніхто не може гарантувати успішності проекту, але оптимістично налаштовані вчені анонсують появу остаточних даних вже наприкінці цього року.

Теги: Інформаційне агентство

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео