Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Повторне зараження коронавірусом

Повторне зараження коронавірусом
15518 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчені із Гонконгського університету вперше у світі підтвердили випадок повторного зараження коронавірусом.

Дослідники вважають відкриття тривожним.

Заявили, що вони перші хто підтвердив випадок повторного зараження COVID-19. Це ставить під сумнів стійкість імунітету набутого природним шляхом або за допомогою вакцини.

Кельвін Кай-Ван То, мікробіолог медичного факультету Гонконгського університету і провідний автор майбутнього дослідження , повідомив , що імунітет до інфекції COVID не зберігається на все життя, а повторне зараження може статися досить скоро.

Людям, які перехворіли на коронавірус, він порадив і надалі дотримуватись соціальної дистанції , носити маски та мити руки. Їм також необхідне обстеження у разі підозрілих симптомів.

В Україні теж були зафіксовані випадки повторного зараження на COVID-19 в Івано Франківській області та на Тернопільщині.

Натомість в Південній Кореї вчені заявили, що люди у яких після одужання повторно виявлять коронавірус , не несуть небезпеки для оточуючих.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,коронавірус,медики
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео