Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Миколаївщині горів нафтопереробний завод

На Миколаївщині горів нафтопереробний завод
28310 ПЕРЕГЛЯДІВ

Надзвичайна ситуація сталася у Миколаївській області 18 квітня. На місцевому нафтопереробному заводі відбулася пожежа. Загиблих у результаті пригоди немає, однак серед працівників підприємства є кілька постраждалих. Пожежа була оперативно, у мінімальний термін ліквідована.

18 квітня на нафтопереробному заводі у селі Горохівка, що у Миколаївській області, сталася пожежа. Як виявили працівники пожежно-рятувальних бригад які прибули на місце події, причиною стало загоряння установки з переробки мазуту. Загальна площа загоряння склала 100 кв. метрів.

Пожежу вдалося вчасно загасити, тому загиблих немає. Однак через виливання гарячої рідини п’ятеро працівників підприємства отримали поранення. Усіх постраждалих у результаті пожежі співробітників госпіталізували з різним ступенем опіків. Загалом операція з гасіння пожежі тривала менше години. До ліквідації були залучені 11 осіб особового складу, використовувалися 3 одиниці спецтехніки.

Причини загоряння установки на заводі поки невідомі. Наразі обставини з’ясовуються.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення