Турбуватися про військові навчання РФ не варто

Турбуватися про військові навчання РФ не варто

У Генеральному штабу Збройних Сил України запевнили, що відсутні причин турбуватися стосовно військових навчань Росії, які вона проводить спільно з Білорусією. Таку думку заявив речник Генерального штабу України Владислав Селезньов.

На його думку, це виключно технічні питання й щорічні навчання, які ці країни разом проводять уже не вперше. Мовляв, військові двох держав ще з 2009 року контролюють свій повітряний простір і регулярно проводять такі навчання. Просто кремлівське керівництво осучаснює цей контроль, закріплюючи його спільними навчаннями, запевнив пан Селезньов.

Окрім цього він зазначив, що Генеральний штаб тримає під контролем це питання та стежить за розвитком подій на кордоні з Білорусією. Також штаб скеровує плани своєї військової підготовки та ретельно стежить за ймовірними загрозами, що можуть прийти відразу з сімох напрямків. Тож українцям не варто панікувати, заспокоює речник Генштабу.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...