Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Патріарх Філарет відзначив ювілей

Патріарх Філарет відзначив ювілей
139714 ПЕРЕГЛЯДІВ

Видатному українському Патріарху – 90 років. Таку вагому дату 23 січня відзначив колишній очільник і один із засновників Української церкви Київського Патріархату. У цей день церковний діяч не лише приймав вітання, але й говорив про нагальні питання і невирішені проблеми, що стоять перед Україною.

Один з засновників незалежної Української церкви, колишній очільник Київського Патріархату Патріарх Філарет 23 січня відзначає важливу дату – дев’яностий день народження. З нагоди цієї події та на честь видатного діяча у Володимирському соборі відбулася урочиста літургія. У її відправленні взяли участь єпископат та представники духовенства з різних частин України.

З цією датою Філарета привітали найвищі посадовці держави, у тому числі Президент Петро Порошенко. А безпосередньо перед днем народження голова країни особисто нагородив ювіляра особливою відзнакою – званням Героя України. За словами Президента, отримання Україною Томосу у першу чергу є заслугою Філарета.

Приймаючи слова привітання, Філарет зазначив, що незважаючи на всі досягнення держави та українського православ’я, є багато проблем, над вирішенням яких необхідно тривалий час працювати. Зокрема, для розвитку Україні у першу чергу необхідна єдність.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення