Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Православна церква Московського Патріархату в Україні припинить існування

Православна церква Московського Патріархату в Україні припинить існування
56185 ПЕРЕГЛЯДІВ

Найменування «Московський Патріархат» або «Російська православна церква» неприпустимі в Україні – таке рішення було прийнято Міністерством культури України. Натомість релігійна організація, що наразі має таку назву, найближчим часом зобов’язана обрати іншу.

У Міністерстві культури повідомили, що певна кількість релігійних організацій в Україні мають назви, що не відповідають  нормам закону «Про свободу совісті і релігійні організації». Тому відповідно до існуючих правил, усі структури, які потрапили у цей перелік, повинні змінити свою назву згідно з рекомендаціями Міністерства.

Повний перелік організацій та територіальних управлінь з адресами та точними відомостями про місцезнаходження подані на сайті газети «Урядовий кур’єр». Очолює перелік Київська метрополія УПЦ, що наразі офіційно є у єдності з Російською православною церквою. Згідно офіційному документу, було надано 3 місяці на внесення відповідних змін до статуту перерахованих у переліку церков та монастирів.

Перші відомості про те, що назву нинішньому Московському патріархату доведеться змінити, з’явилися одразу після надання Україні Томосу і створення помісної церкви у грудні 2018 року.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення