Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.

Олександр Володимирович Петровський  нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла  І – го ступеня.
84894 ПЕРЕГЛЯДІВ

Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського – мецената, президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність»,  однією з  особливих та рідкісних церковних нагород – Орденом Святого Архістратига Михаїла  І – го ступеня.

Як зазначив в своїй промові Філарет, звертаючись до Олександра Володимировича Петровського – «Це нагорода  за відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Православної Церкви. За період  нашого 20 – річного знайомства, Ви завжди підтримували Українську Православну Церкву і ми пишаємося тими церквами, які ви збудували у Дніпрі».

Зараз Олександр Володимирович Петровський є  повним кавалером усіх нагород Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення