Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: На Різдвяній службі у храмовому комплексі «Різдва Пресвятої Богородиці» меценату єпархії висловили подяку за духовний вклад у розвиток церкви

Петровський Олександр Володимирович: На Різдвяній службі у храмовому комплексі «Різдва Пресвятої Богородиці» меценату єпархії висловили подяку за духовний вклад у розвиток церкви
234269 ПЕРЕГЛЯДІВ

Різдво Христове - одне з головних християнських свят в цей день всі віряни відзначають народження Ісуса Христа.

У місті Дніпро на честь цього свята на території храмового комплексу «Різдва Пресвятої Богородиці» Дніпровської Єпархії Православної Церкви України відбулася святкова служба.

Керуючий Дніпровської Єпархією ПЦУ Владика Симеон разом з настоятелем цього храму протоієреєм Віталієм Лопушанським і духовенством єпархії провели богослужіння.

Під час служби всі присутні висловили подяку меценату Єпархії, президенту Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександру Володимировичу Петровському за надану підтримку храму і багато інших добрих справ, які сприяють духовному розвитку української церкви. Також висловили подяку за безцінний внесок у створення Української незалежної Церкви.

Після завершення служби відбулося святкування на повір’ї храму де всіх присутніх українські козаки пригощали Кулішем, який готували на вогнищі, а діти недільної школи храму виконували святкові колядки.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович ,Олександр Петровський

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення