Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Ефект метелика. Нові сумніви

Ефект метелика. Нові сумніви
14180 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчені з Лос-Аламоської лабораторії почали сумніватися в існуванні так названого «ефекту метелика». Гіпотеза була спростована комп’ютером IBM-Q, за допомогою якого не було складно змоделювати зворотній рух часу. Після експерименту вчені повідомили, що події з конкретним об’єктом в минулому не впливають на глобальне протягом процесу.
В умовне минуле фізиками було запущено кілька квантових розрядів, які називають кубітами. Їм завдали шкоди, а потім повернули час назад. В результаті чого квантова система майже не змінилася.
«Якщо зловмисник в умовному минулому зашкодить системі, то ми все одно зможемо отримати з неї корисну інформацію, так як пошкодження не масштабуються в процесі декодування», – стверджує науковець. Та наголосив на тому, що поняття хаосу в квантовій механіці та класичній фізиці трохи відрізняються.
Нагадаємо, що саме в 1952 році «ефект метелика» був описаний вперше в творі «І грянув грім» Рея Бредбері за сюжетом якого, смерть метелика в минулому сильно змінює події майбутнього.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,ефект метелика
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео