Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Справу єнакієвських крадіїв-рецидивістів направлено до суду

Справу єнакієвських крадіїв-рецидивістів направлено до суду
141539 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Краматорської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, що завдала значної шкоди потерпілому, за попередньою змовою групою осіб) КК України.
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що 17 січня 2020 року двоє братів-уродженців міста Єнакієво, один з яких за вчинення майнових злочинів відбув 20 років за гратами, а інший - 4, прибули до м. Краматорська з метою вчинення квартирної крадіжки.
 
Діючи за заздалегідь розробленим планом, один з чоловіків залишився біля під’їзду багатоповерхівки для спостерігання за навколишньою обстановкою, а інший, використовуючи спеціальні пристрої для відкриття замків, проник до раніше обраної ними квартири, звідки викрав золоті прикраси та грошові кошти.
 
Загальна сума матеріальної шкоди, завданої власнику квартири, склала майже 114 тис грн. 
 
Під час спроби покинути місце злочину зловмисників затримано співробітниками поліції. Наразі їм загрожує від трьох до шести років за ґратами.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення