Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Роботів залучать для збирання врожаю яблук в США

Роботів залучать для збирання врожаю яблук в США
113029 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дослідний інститут SRI International Кремнієвої долини в рамках стартапу Abundant Robotics готується до першого сезону яблук в США, які будуть збирати за допомогою роботизованого комбайна.

Каліфорнійський стартап Abundant Robotics розробляє технологію протягом останніх кількох років та планує запуск автономного роботизованого комбайна-збирача яблук в садах штату Вашингтон вже цього сезону.

«Випробування роботизованого комбайна проходили в садах найбільшого експортера фруктів у Новій Зеландії, компанії T&G, чия дочірня компанія BayWa виступала інвестором стартапу Abundant Robotics», — йдеться у повідомленні.

Роботизований комбайн використовує технологію вакуумування при збиранні яблук, здатен до автономного орієнтування, приймаючи рішення з приводу зрілості яблук. Якщо яблука дозрілі, він збирає їх та переносить у відро. Все відбувається без пошкоджень плодів та дерев.

«Ми витратили понад три роки, працюючи в яблучній галузі, отримавши позитивні відгуки від виробників стосовно робочого підходу, тому я вважаю, що ця можливість за допомогою стартапу буде доступною для виробників», — зазначив генеральний директор Abundant Robotics Ден Стір.

Як додає Ден Стір, роботизований комбайн має вийти на комерційний ринок та стати глобальним постачальником автоматизації в цьому секторі сільського господарства.

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення