Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Культурні події у Києві весною 2022 року або на що витратити 1000 грн від Зеленського

Культурні події у Києві весною 2022 року або на що витратити 1000 грн від Зеленського
281887 ПЕРЕГЛЯДІВ

Різдвяний дух панує повсюди. Столиця н аповнена святковою атмосферою, що надихає на нові звершення та пригоди. Більшість людей, які вакцинувалися та отримали 1000 грн від Зеленського, маючи мінімальні карантинні обмеження, можуть витрати її для саморозвитку на квитки до кінотеатрів, музеїв, виставкових центрів та концертів.

Зокрема, можна завітати у київські театри, які щедро винагороджують людей виставами або у бібліотеки, щоб послухати пізнавальні лекції та подискутувати в бесідах чи просто взяти нову книжечку, яка занурить Вас у безмежний світ пригод, або придбати її на ту ж саму 1000 грн за вакцинацію. Адже, Новий рік – це самий той час, коли ми прагнемо нових звершень, можна витратити ці кошти на спортзал.

До речі, і весна 2022 року насичена цікавими та бурхливими подіями. 

Оскільки, весною нас очікує низка свят: міжнародний жіночий день та Масляна, що припадають на 8 березня, даруючи 3 вихідних, Пасха – 24 квітня, 1 та 9 травня, можна запланувати поїздку на вікенд або навіть маленьку відпустку. Важливо враховувати карантинні обмеження та уточнювати актуальну інформацію.

Одна з найяскравіших подій весни 2022 року відбудеться 17-18 квітня у «Парк Київська Русь»,  що знаходиться в Київській області в Обуховскому районі, фестиваль «Кентаври 2022» на якому зберуться найліпші кінні каскадери України, демонструючи глядачам свою неабияку вправність у ефектних трюках протягом двох днів. Фінал буде не менш яскравішим: стрільба з требушет вогняними ядрами.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео