Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Ситуація у Північній операційній зоні повністю контрольована

410777 ПЕРЕГЛЯДІВ

Тривають заходи з мінування небезпечних ділянок місцевості та облаштування фортифікаційних та інженерних загороджень.

Ситуація у Північній операційній зоні повністю контролюється військовими частинами Збройних сил, підрозділами Державної прикордонної служби, інших військових формувань і правоохоронних органів.

Про це заявив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв, інформує Інфокурс

Наєв повідомив, що здійснив робочу поїздку по Північній операційній зоні та зустрівся з бійцями, які нещодавно повернулися на відновлення після виконання бойових завдань на сході України.

Він відвідав позиції військовослужбовців, ознайомився з умовами їхньої служби, оцінив рівень оборони та обговорив нагальні проблемні питання, подякував захисникам за мужність та самовідданість під час виконання бойових завдань та вручив відомчі відзнаки "За службу та звитягу".

За словами Наєва, "наші оборонці виконують комплекс заходів щодо покращення інженерного обладнання оборонних позицій".

Як заявив командувач, тривають заходи з мінування небезпечних ділянок місцевості та облаштування фортифікаційних та інженерних загороджень. Підрозділи ДПСУ здійснюють заходи щодо укріплення державного кордону України на всіх небезпечних та загрозливих напрямках.

"Робота триває і в органах військового управління, і на місцях, де досвідчені бойові командири керують підлеглим особовим складом. Зокрема минулого тижня встановлено близько 20 протитанкових мінних полів, більше 15 груп протитанкових мін, майже 150 протипіхотних вибухових пристроїв, понад 100 мінних шлагбаумів, 25 лісових мінованих завалів, близько 130 невибухових загороджень, а також більше 6 кілометрів малопомітних перешкод", – повідомив командувач.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео