Для перевірки їхньої готовності застосовувався найменший за масштабом безпілотний літальний апарат. Військові вчилися виявляти, супроводжувати та знищувати ворожі цілі у повітрі. Під час навчань застосовувалося і озброєння, надане країнами-партнерами, і озброєння радянського зразка. Тренування тривають як удень, так і в темну пору доби.
«Найголовніше те, що наші воїни дуже умілі та справжні майстри військової справи. Щиро дякую кожному з них і пишаюся тим, що пліч-о-пліч з ними ми боронимо українське небо. Рухаємось далі!», — наголосив Сергій Наєв.
Раніше він підкреслював, що внесок воїнів армійської ППО в захист Батьківщини важко переоцінити. Зокрема мобільні вогневі групи відіграють важливу роль у захисті повітряного простору України. Зенітні кулеметні установки — це адекватна відповідь ворогові на його стратегію з виснаження нашої системи протиповітряної оборони. Агресор розраховує на те, що по його БПЛА буде витрачено запас високовартісних зенітних ракет. Натомість зенітна кулеметна установка дозволяє вирішити бойове завдання з використанням відносно недорогого боєкомплекту.